شرکت آریا خبره شریف ، با بیش از 15 سال سابقه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای یکپارچه و فرآیندی در صدها شرکت تولیدی و خدماتی یکی از موفق ترین شرکت های نرم افزاری در سطح کشور می باشد.نرم افزارهای تولیدی این شرکت در شرکتهای بزرگ و معتبری که دارای بیش از 500 نیروی انسانی می باشند در حال استفاده می باشد. این شرکت با استفاده از پرسنل مجرب خود در صدد است محصولاتی با کیفیت بسیار بالا ، قیمتی بسیار ارزانتر از محصولات شرکتهای مشابه و در عین حال با پشتیبانی بسیار قوی ارائه نماید. به جرات میتوان گفت نرم افزار قیمت تمام شده پاساک یکی از بهترین محصولات موجود در بازار حال حاضر ایران می باشد. نرم افزار یکپارچه پاساک با بیش از 500 گزارش از پیش ساخته تمامی گزارشات مورد نیاز مدیران و ذینفعات سازمان را برای اخذ تصمیامات مناسب فراهم می آورد. شرکت نرم افزاری آریا خبره شریف در حال توسعه نرم افزارهای خود و حرکت در مسیر نرم افزار ERP می باشد. نرم افزار یکپارچه پاساک تمامی فرایند های سازمان را تحت پوشش قرارداده و امکان کنترل تمامی فرایندها را در اختیار مدیران قرار می دهد. نداشتن سیستم قیمت تمام شده در چندین شرکت باعث بند حسابرسی بوده که با نصب نرم افزار یکپارچه پاساک حذف گردیده است و این مهر تایید سازمان حسابرسی بر محصولات نرم افزاری شرکت آریا خبره شریف می باشد.
اعضای هیئت مدیره
مهندس لیلا نوری

مهندس لیلا نوری

رئیس هیئت مدیره

خانم مهندس لیلا نوری متخصص برنامه نویسی و طراحی و راهبردی تیم کدنویسی شرکت آریا خبره شریف می باشد. ایشان با سابقه و مدارک برجسته خود از خارج و داخل ایران تحول عظیمی به نرم افزارهای تولیدی این شرکت بخشیدند.ایشان فارغ التحصیل دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه می‌باشند.

مهندس مهدی نوری

مهندس مهدی نوری

عضو هیئت مدیره

مهندس مهدی نوری فارغ‌التحصیل مهندسی صنایع (تحلیل سیستم‌ها) و سابقه تحلیل و آنالیز سیستم های بهای تمام شده ، کنترل کیفیت ، نگهداری و تعمیرات ، انبار و حسابداری انبار ، CRM و... در صدها شرکت تولیدی و خدماتی می‌باشد. و اکنون بعنوان عضو هیئت مدیره و راهبردی اعضای این شرکت مشغول به کار می باشد.

مهندس عبداله نوری

مهندس عبداله نوری

مدیر عامل

آقای مهندس عبداله نوری عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آریا خبره شریف از ابتدای تاسیس آن می‌باشد. ازسوابق درخشان ایشان می‌توان همکاری با شرکت Base Information کشور هند برای تولید نرم افزار ITM ERP ، مدیریت واحد حسابداری شرکت ایران ترانسفو ، مدیریت واحد حقوق و دستمزد شرکت ایران ترانسفو ، مدیریت واحد IT شرکت ایران ترانسفو اشاره نمود. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف در سال 1376 می‌باشند.